You are here:-, sponsoravtaler, Trening-Klubbens Premierte hunder på Lavland 2017

Klubbens Premierte hunder på Lavland 2017

Klubbens Premierte hunder lavland 2017
(listen kan inneholde feil og mangler)
 
ØSTFOLD FHK`S ØSTFOLDPRØVE 29/9-1/10-2017:
 
P Vestfjorddalens Tex Vestfjorddalens Black Jack – Vestfjorddalens Nanna NO38343/10 Arthur Charles Rønnestad 1.VK kval
 
IS Gagganjunis Makker Pasvikdalens Nemo – Gagganjunis Vieksa NO48872/14 Anders Fledsberg 1.AK
 
ES Tiurfoten`s Sacagawea Black – Jentefjellet`s Pet NO43365/12 Svein Kvåle 2.VK kval
 
NBK`S PRØVE PÅ SKOGSBYGDA 29/9-1/10-2017:
 
ES Hågakollen`s Lady General Sniff Av Skåpleinun – Hågakollen`s Sara NO37614/16 Lars Christian Fossli 3.UK
 
GS Ynglesbakkens Bonnie Hardhausen Floyd – Langsvolas Pia NO48013/16 Egil Christiansen 3.UK
 
GS Langsvolas Pia V`metz Du Marais De La Gordonniere – Krekahøgda`s Blackie NO47884/11 Egil Christiansen 2.AK
 
P Borgeflon`s Pp Vilgot Pointnic`s E I Point – Borgeflon`s Cj Princess Of Speed SE31099/2012 Omid Ashtari 3.AK
 
GS Remstadslottets Mondeo Klettkovens Storm – Rørosviddas Saga NO55193/14 Rune Birkely/Ole Johnny Hansen 1.AK
 
P Botnahiet`s Zimba Jutevatnets Makker – Pimen`s B-Jenta NO36226/14 Geir Sverdrup/Kristine Sverdrup 1.AK
 
B Orreskogen`s E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Orreskogen`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 4.VK kval + 1.VK finale
 
B Orreskogen`s Happy Best De La Source Aux Perdrix – Orreskogen`s B-Guri NO35940/15 Anders Ellefsen 5.VK kval
 
B Kvikksteps B-Mon Amie Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54033/14 Morten Løken 3.VK finale
 
SV Speldraget`s F Golddigger Munkefjellets Mjølner – Speldraget`s B-Dee-dee NO43102/12 Randi Schulze 3.VK kval
 
NM-LAVLAND VESTFOLD 6.- TIL 8.OKTOBER 2017:
 
B Orreskogens E-Lisa Elvis Du Bois Courcol – Orreskogen`s B-Guri NO48649/12 Anders Ellefsen 4.VK kval + 1.VK
m/CK semi
 
B Orreskogen`s B-Røm Uman Du Bois Courcol – Reisavannet`s B-Guri NO55221/10 Hege Hukkelberg Tidemann/Morten Tidemann 2.VK kval
 
P A-Fri Av Vestre Hombre Rushlight Asco – Vindfeldts G-Oda NO45630/11 Camilla Mostrøm Larsen/Svein Stueland 1.VK kval
 
KV Fjallatinda Stigur Esjugrundar Stigur – Gruetjenet`s G-Ynja IS18487/13 Bergthor Antonsson 2.AK
 
HED-OPP FHK`S MJØSPRØVEN 1 6.- TIL 8.OKTOBER 2017:
 
B Kvikksteps B-Mon Amie Peter Gunn – Femme Fatale De La Sourceauxperdrix NO54033/14 Morten Løken 2.VK m/CK kval
 
GS Mettäjuntin Nb-Johaug Krabbenesmyras Carbon – Loukasahon Barbara FI23987/15 Dag Roger Berg 2.AK
 
IS Gagganjunis Makker Pasvikdelens Nemo – Gagganjunis Vieksa NO48872/14 Anders Fledsberg 2.VK kval
 
ES Høgmyrstuas Rypa Tøttadalen`s Quatro – Kvernmolia`s Lady NO34416/12 Svein Arild Fjellheim 1.VK kval + 2.VK finale
 
ES Hågakollen`s Pancho Black – Tøttadalen`s Kaisa NO46628/12 Anita Johanna Tørmoen/Fredrik Walby 1.VK finale
Vi Gratulerer
(medlemmene oppfordres til og melde inn resultater på mail til Vidarnys@gmail.com)
By | 2017-10-10T15:10:57+00:00 oktober 10th, 2017|Categories: Jaktprøver, sponsoravtaler, Trening|Kommentarer er skrudd av for Klubbens Premierte hunder på Lavland 2017